Wyginam śmiało ciało! Sąsiedzka potańcówka dla seniorów

🕺💃 Serdecznie zapraszamy na wiosenną, jedyną w swoim rodzaju, niebiletowaną potańcówkę sąsiedzką! Tym razem będziemy wyginać śmiało ciało w słońcu, bo spotykamy się w Letniej Strefie ROOFA na 1 piętrze parkingu Galerii Turzyn.
🕺💃 „Wyginam śmiało ciało!”, czyli sąsiedzka potańcówka dla seniorów, odbędzie się we wtorek 9 maja w godz. 17:00-19:00. Na żywo zagra zespół Omega Music. Nie zabraknie polskich i zagranicznych przebojów. Dobrą zabawę warto uwiecznić, dlatego na miejscu działać będzie Potańcówkowe Studio Fotograficzne, w którym bezpłatnie będzie można zrobić sobie pamiątkowy portret lub grupowe zdjęcie. Do studia zaprasza Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne.
🕺💃 Jak nas znajdziecie? Potańcówka odbędzie się w plenerze – w Letniej Strefie ROOFA na 1 poziomie parkingu Galerii Turzyn. Wystarczy wjechać windą lub ruchomym chodnikiem na 1 piętro Galerii i kierować się do wyjścia na parking nieopodal sklepu Reserved. Wstęp wolny, warto być wcześniej, bo liczba miejsc siedzących jest ograniczona!
📞 Więcej informacji pod numerem telefonu: 882 507 368. Do zobaczenia!
Organizatorzy:
👉 Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych „TWIKS”,
👉 Centrum Seniora w Szczecinie,
👉 Galeria Handlowa Turzyn
Partner:
👉 STF Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie www.galeria-turzyn.pl