Wydarzenia w ramach 9. Dni Skandynawskich

Szanowni Państwo,
zapraszamy serdecznie do udziału w Paradzie Skandynawskiej, która odbędzie się w ramach 9. Dni Skandynawskich. Po raz drugi organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego przemarszu, który zaplanowano na 12 maja (piątek). Barwnym bajkowym korowodem przejdziemy od pl. Lotników do Urzędu Miasta gdzie wszystkich uczestników powita Prezydent Miasta Piotr Krzystek i zaprosi do wspólnego świętowania na pikniku w stylu skandynawskim. Po zakończonej Paradzie zaplanowano dwie godziny wspólnych gier i zabaw.
Parada rozpocznie się o godz. 11.00, zakończy o godz. 14.00. Zachęcamy uczestników do przebrania się za skrzaty, trole, Muminki, Włóczykije, Pippi i wikingów. Zbiórka rozpocznie się od godz. 10.00, na placu Lotników.
Dla uczestników organizator przygotował konkurs na najlepiej przebraną klasę. Po zakończonej Paradzie zdjęcia klas biorących udział w konkursie zamieszczone zostaną na portalu społecznościom Facebook, na oficjalnym funpagu Miasta Szczecin – Szczecin Floating Garden https://www.facebook.com/szczecin.eu gdzie każda osoba posiadająca konto będzie mogła zagłosować na swojego faworyta. O zwycięzcy zdecyduje łączna liczba wszystkich polubień.
Zapisu na wydarzenie można dokonać poprzez przesłanie wiadomości na adres kontakt@domskandynawski.eu lub poprzez formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/CbwTCFBwDfwWfLW67
Jeżeli będziecie mieć Państwo dodatkowe pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub pod numerem telefonu: 573 529 105.
Organizatorem wydarzenia jest Dom Skandynawski w Szczecinie, Biuro Prezydenta Miasta.
Po zakończonej paradzie w imieniu organizatora zapraszamy na Piknik Skandynawski, który odbędzie się w ramach 9. Dni Skandynawskich 12 maja 2023 r. od godziny 16:00 na Jasnych Błoniach. Na mieszkańców naszego miasta będzie czekało wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Nie zabraknie animacji dla najmłodszych, strefy kulinarnej, a także relaksu w prawdziwym skandynawskim stylu.
W razie pytań prosimy o kontakt drogą mailową kontakt@domskandynawski.eu lub pod numerem telefonu: 573 529 105.
Organizatorem wydarzenia jest Dom Skandynawski w Szczecinie, Biuro Prezydenta Miasta.
Odpocznij z nami na świeżym powietrzu i pokażmy, że Szczecin jest hygge!