Piknik Pasji dla NGO

Piknik Pasji to nie tylko czas do wspólnego świętowania, ale również doskonałe miejsce do zaprezentowania swoich dotychczasowych osiągnięć oraz działań organizacji działających w III sektorze. Dołącz do nas i weź udział w jednym, wybranym przez siebie Pikniku w dniu 20 czerwca27 czerwca lub 5 września.

IV Tydzień Inicjatyw Pozarządowych rozpoczniemy XIX edycja spotkań szczecińskich organizacji pozarządowych POD PLATANAMI online. Na stronie www.platany.org powstaje unikalna baza NGO, która umożliwi m.in.: łatwiejsze nawiązywanie nowej współpracy oraz wsparcie promocyjne dla przedstawicieli trzeciego sektora. Do 2 czerwca czekamy na Wasze zgłoszenia.

W tym roku zapraszamy Was na warsztaty, szkolenia, ale także Pikniki Pasji, które odbędą się ogrodzie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury oraz Północnej Izby Gospodarczej. Jeśli chcesz zaprezentować się na wydarzeniu wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do jednego z trzech Pikników Pasji. O obecności będzie decydować kolejność zgłoszeń. Udział we wszystkich wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny.

Pikniki Pasji odbędą się w dniach 20 czerwca27 czerwca i 5 września, w godz. 13:00-18:00. Zgłoszenia na piknik są przyjmowane do 9 czerwca 2021 r. Dana organizacja może wybrać tylko 1 termin z 3 podanych przez organizatora. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w pikniku decyduje kolejność zgłoszeń. Przesłanie Formularza nie jest równoznaczne z przyjęciem na piknik. Organizator skontaktuje się z organizacją w celu potwierdzenia udziału w pikniku.

 

Świętuj razem z nami i zgłoś swoją organizację!

ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn

PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN: Regulamin udziału w Pikniku Pasji

KONTAKT: mroman@mediadizajn.pl – Magda Roman specjalistka ds. animacji i promocji

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.