Kto i jak może wesprzeć działania sąsiedzkie? | spotkanie online

Wtorek, 30 czerwca 2020 od 17.00 do 18.30

🎉 Spotkajmy się urodzinowo! 🎉

Z okazji 3. urodzin Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zapraszamy na specjalne spotkanie w ramach małej akademii liderów społecznych. Tym razem zaproszenie do rozmowy przyjęły przedstawicielki kilku szczecińskich podmiotów, których celem jest wspierać organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i indywidualne, aktywne osoby. Często służą wsparciem merytorycznym, czasem też grantowym, warto je znać!
Jak pandemia zmieniła ich cele i działania? Czego można od nich oczekiwać? Jak mogą wesprzeć Twoje działania na podwórku, ulicy, w sąsiedztwie? Weź udział w spotkaniu online!

Naszymi ekspertkami będą:
➡️ Agata Lewandowska z Sektor 3 Szczecin
➡️ Marta Wylegała z INKU Szczeciński Inkubator Kultury
➡️ Klaudia Piotrowska z Centrum Seniora w Szczecinie
➡️ Ania Biały z Stowarzyszenie POLITES / Regionalnego Centrum Wolontariatu w Szczecinie
Spotkanie poprowadzi Kinga Rabińska ze Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki / Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI.

☎️ Spotkanie odbędzie się online na platformie Google Meet. Jak dołączyć? Wystarczy 30 czerwca (wtorek) najpóźniej o godz. 17.00 skorzystać z tego linka: meet.google.com/oko-odtk-xwm – nie trzeba nic instalować!
Warto połączyć się chwilę wcześniej, sprawdzić ustawienia oraz ewentualnie przetestować mikrofon/kamerę – zwłaszcza jeśli chce się aktywnie uczestniczyć w dyskusji 🙂
.
.
ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki obchodzi 3. urodziny! Z tej okazji chcemy się spotkać 🎂 Przygotowaliśmy tydzień wydarzeń w ŚRODKU, a jako że jest to czas wyjątkowy – część z nich planujemy online, część w formie spotkania na żywo. Razem z nami urodziny obchodzi polski Szczecin i echo tej rocznicy także odnajdziecie w programie (bliżej końca tygodnia).

SKĄD ŚRODKI?
Działanie jest realizowane w ramach projektu „Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin Szczecin Floating Garden w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie” Rewitalizacja Alei Wojska Polskiego w Szczecinie

https://www.facebook.com/events/1581734032007153/