Formularz zgłoszeniowy na Senioralne Targi w ramach III Tygodnia Inicjatyw Senioralnych

Drodzy Państwo,

III Tydzień Inicjatyw Senioralnych zbliża się wielkimi krokami dlatego już teraz zapraszamy do uczestniczenia w święcie szczecińskich seniorów podczas organizowanego przez Centrum Seniora wraz z Wydziałem Spraw Społecznych Urzędu Miasta Szczecin wydarzenia. Podczas tego Tygodnia szczecińscy seniorzy będą mieli możliwość skorzystania m.in. z różnych form rozrywki oraz kultury, odbędą się wydarzenia sportowe, koncert oraz targi instytucji/firm, które swoje produkty kierują do osób starszych. Przewidywana ilość uczestników to ponad 5000 osób.  Tak jak w ubiegłym roku planowane są działania w różnych miejscach Szczecina, m.in. w instytucjach kultury, w Inkubatorze Sektorów Kreatywnych, na Jasnych Błoniach. Tydzień Inicjatyw Senioralnych planowany jest od 11.09  do 17.09.2023 roku. 

Frekwencja ubiegłorocznego Tygodnia Inicjatyw Senioralnych pokazała jak ważne i potrzebne jest to wydarzenie. Tysiące osób starszych oraz ich rodzin mogły zapoznać się z działalnością szczecińskich organizacji, bogatym programem instytucji kultury oraz wsparciem jakie oferuje miasto Szczecin. Już 11 września rozpoczynamy coroczne święto seniorów oraz senioralnych organizacji pozarządowych, które potrwa do 17 września.

Szczegółowy program wydarzeń ukaże się w najbliższym czasie,  jednak już teraz zapraszamy do prezentacji swojej działalności podczas Targów Senioralnych, 11 września w godzinach 12:00 – 16:00. Podczas targów swoją działalność, ofertę mogą prezentować szczecińskie NGO oraz firmy prywatne. Szczegółowy plan rozmieszczenia stanowisk zostanie rozesłany najpóźniej tydzień przed wydarzeniem

WAŻNE! Zgłoszenia przyjmowane są do 25 sierpnia 2023 r.

FORMULARZ DLA ORGANIZACJI

Zapraszamy do udziału w corocznym święcie szczecińskich seniorów oraz senioralnych organizacji pozarządowych. Już 11 września rozpoczyna się III Tydzień Inicjatyw Senioralnych. W dniu rozpoczęcia odbędzie się wyjątkowy korowód a po nim każda chętna organizacja pozarządowa może zaprezentować  mieszkańcom miasta swoją działalność w ramach targów na Jasnych Błoniach. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Macie Państwo możliwość zarezerwowania miejsca wystawienniczego i/lub prezentacji scenicznej. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: centrum@seniorszczecin.pl lub pod nr telefonu 882 507 368

Stanowisko należy przygotować w dniu wydarzenia w godzinach 10:00-11:30. Z uwagi na obostrzenia związane z poruszaniem się po alejkach samochodami, należy parkować oraz przenosić rzeczy z pobliskiego parkingu.

WAŻNE: z tej formy prezentacji mogą skorzystać- NGO, instytucje publiczne, jednostki urzędowe, zespoły artystyczne

FORMULARZ DLA FIRM PRYWATNYCH

Zapraszamy do udziału w corocznym święcie szczecińskich seniorów, senioralnych organizacji pozarządowych oraz firm prywatnych świadczących swoje usługi na rzecz najstarszych mieszkańców Szczecina oraz ich rodzin. Włączenie się do inicjatywy pokaże, że Państwa firma jest otwarta oraz wrażliwa na potrzeby najstarszych mieszkańców Szczecina oraz świadczyć będzie o wartościach na jakich opiera się Państwa działalność.  Jest to okazja do pozyskania nowych klientów, odbiorców działań oraz promocji.

Już 11 września rozpoczyna się III Tydzień Inicjatyw Senioralnych. W dniu rozpoczęcia odbędzie się wyjątkowy korowód a po nim każda chętna firma prywatna może zaprezentować mieszkańcom miasta swoją działalność, ofertę w ramach targów na Jasnych Błoniach (teren zielony między Urzędem Miasta a pomnikiem Papieża) . Rokrocznie w wydarzeniu bierze udział około 5 tysięcy mieszkańców.
Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Macie Państwo możliwość zarezerwowania miejsca wystawienniczego w cenie 200 zł, które należy uiścić tytułem „Darowizna Targi”  na konto organizatora- Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych „TWIKS”,  ING Bank Śląski SA O. w Szczecinie ul.3 Maja, numer:  20 1050 1559 1000 0090 7578 2582 . W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: centrum@seniorszczecin.pl lub pod nr telefonu 882 507 3682
Stanowisko należy przygotować w dniu wydarzenia w godzinach 10:00-11:30. Z uwagi na obostrzenia związane z poruszaniem się po alejkach samochodami, należy parkować oraz przenosić rzeczy z pobliskiego parkingu.