zŁĄCZEni Seniorzy

zŁĄCZEni Seniorzy to projekt, który ma na celu aktywizację osób starszych, które muszą teraz pozostać w domu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Internetowej. Wiemy, że coraz więcej z Państwa korzysta z komputera/Facebooka, a jeżeli nie macie jeszcze konta na tym portalu, to pomożemy zdalnie w jego założeniu, lub możecie poprosić o dołączenie do grupy swoje dzieci lub wnuki i korzystanie z ich konta.

Gdy mamy już konto na WWW.FACEBOOK.COM dołączcie proszę go grupy zŁĄCZEni Seniorzy i od poniedziałku do piątku uczestniczcie w ciekawych zajęciach! UWAGA! Niektóre filmiki oraz zajęcia będą również udostępniane tutaj, także mimo braku Facebooka, także mogą być Państwo aktywni!

Linki do zajęć znajdują się poniżej:

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNATreningi z Ewą Drewniok

JOGA ŚMIECHU z Kasią JurewiczZajęcia 1

Treningi Pamięci z Magda i Marceliną – filmy: Zajęcia 1, Zajęcia 2 oraz zadania:

Psycholog radzi…

Inne: Bajka o uczuciach- Klaudia Piotrowska

DOŁĄCZ DO #TEAMZŁĄCZONYCH

Jeżeli masz pasję i umiejętności, którymi chcesz się podzielić, dołącz do nas! Możesz wysłać do nas e-mail z informacją o zajęciach, które chcesz przeprowadzić. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję. Możesz śpiewać, tańczyć, prowadzić trening lub zupełnie inne zajęcia. Może to być gotowy filmik, live czat lub materiały, które udostępnimy na grupie.
Nie czekaj zgłoś się już dziś!

Prześlij na centrum@seniorszczecin.pl swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, temat, ewentualnie link do gotowego filmiku) i razem z nami pomóż osobom starszym aktywnie spędzić ten czas!