Webinarium CEDUR pt. „Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie”, 28 kwietnia 2022 roku

Webinarium skierowane jest do seniorów, aby zwiększyć świadomość tej grupy społecznej w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, zwłaszcza oszustw na urządzeniach mobilnych.

Seminarium online pt. „Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie” jest pierwszym z cyklu spotkań dla seniorów organizowanych w ramach projektu CEDUR przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji.

Spotkanie odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2022 roku (w godz. 10:00-13:00). Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane wraz z potwierdzeniami uczestnictwa.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej w dniu 27 kwietnia 2022 roku.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Jednocześnie informujemy, że następne webinaria skierowane do seniorów zaplanowano do realizacji na koniec I półrocza 2022 r. oraz na II półrocze 2022 roku. Zachęcamy do zapoznania się z Harmonogramem seminariów szkoleniowych CEDUR 2022.

 

Więcej informacji na stronie KNF